APIE AGNI

UAB AGNI – jau 9-erius metus dirbanti tik Jums – žavios AGNI Damos. Mūsų Tikslas – pasirūpinti, kad Jūs būtumėt Vienetinės ir Nepakartojamios, ir Taupyti Jūsų brangų laiką. Išsirenkate prekę – apmokate krepšelį ir per 2-3 dieneles – džiaugiatės pirkiniu. Vilnietes kviečiame į svečius S.Žukausko g. 41 !

Visada bet kuriuo metu mums galite skambinti 8 619 63001 ir pasiteirauti tikslesnę informaciją apie turimą prekytės dydį!

O pasirinkti tikrai yra iš ko;)!

Pas mus galite įsigyti naujausių aprangos modelių iš Italijos, arba mūsų pačių dizainerių sukurtų vietoje su AGNI ženklu, taip pat atstovaujame Revolution lieknėjimo aprangą ir Konfidence maudymosi kostiumėlius vaikams, su kuriais jie neskęsta ir greitai išmoksta plaukti.

Šį sezoną prekiaujame ir COS outlet apranga – tai naujoji mados koncepcija, kuri akcentuoja modernų dizainą, konstrukcijos detales, kokybę ir aukštosios mados filosofiją, kuri prieinama kiekvienam iš mūsų.

Šios kompanijos tikslas – sukurti geriausios kokybės madingus vyriškus bei moteriškus drabužius už geriausią kainą. Šiuo metu galima įsigyti ir vaikams skirtų drabužių bei aksesuarų. COS savo kolekcijose bazinius drabužio elementus papildo klasikinėmis detalėmis, sujungia juos su naujausiomis mados tendencijomis taip pasiekdami geriausią rezultatą. Kolekcijos pristatomos keturis kartus per sezoną, kiekvieną kartą siūlant naujoves ir taip nustebinant savo pirkėją. Kiekviena kolekcijos detalė ir kiekvienas kolekcijos modelis smulkiai apgalvoti ir kruopščiai išbaigti. Dizainas ir parinkti audiniai praktiškai menkai skiriasi nuo prabangiųjų pasaulio ženklų gaminių, tačiau kainos skirtumas akivaizdus. Kiekviena kolekcija papildoma įdomiais aksesuarais, avalyne, apatiniu trikotažu. Kolekcijose gausu šilko, odos, kašmyro vilnos, medvilnės, ir kitų natūralių audinių. Kirpimai nestandartiniai, gausu laisvų drabužių, tinkančių kiekvienam kūno sudėjimui bei nepavaldžių laikui.

Kiekviena kolekcija susideda iš kelių elementų: laisvalaikio drabužiai; moderni klasika; kasdieniai drabužiai; vakaro drabužiai. Dažniausiai vyraujančios spalvos: juoda, pilka, chaki, tamsiai mėlyna, smėlio, tačiau kiekvienoje kolekcijoje galima rasti keletą sezono madingiausių spalvų, tokių kaip: oranžinė, geltona, žalia, turkio ar vaiski lašišos.

Nors COS prekinio ženklo koncepcija – naujausia mada, dizaineriški drabužiai už prieinamą kainą, šis ženklas priklauso visame pasaulyje gerai žinomai kompanijai H&M (Hennes & Mauritz), siūlančiai drabužius čia ir šiandien, todėl COS yra daugiau iššūkis šiai kompanijai – kuris kiekvieną dieną pasiteisina vis labiau, nes parduotuvės sparčiai atidaromos visoje Europoje. Šiuo metu COS parduotuves galima rasti: Švedijoje, Belgijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Anglijoje. Visos parduotuvės atidaromos pačiose patogiausiose ir komerciškiausiose miesto vietose, šalia tokių prekinių ženklų kaip: Chanel; Louis Vuitton; Emporio Armani bei kitų.

Šiuo metu visos europietės pamišę dėl COS, todėl laikas pagalvoti ir tau…. AGNI pasirūpino, kad šis ženklas džiugintų ir Jūsų širdis, bei spintą!

Taupydami Jūsų laiką, pasirūpiname ir Jūsų aprangos valymu! Nuo šiol galite atnešti visą aprangą Valymui ir per 2-4 dienas pasirūpinsime jos švara! Priimame Valymui ir Kilimus, Patalynę, atnaujiname pūkų pagalves, pledus, persiųname naujus užvalkalus. Viskas vienoje vietoje – Jums ir dėl Jūsų žavingos damos!

Plačiau apie kainas galite paskaityti čia

Drabužių valymas

Nemokamos STILISTO paslaugos. Parenkame Jums tinkantį drabužėlį pagal Jūsų figūros tipą, patariame, kokiai progai, kaip viską suderinti ir negaišti savo brangaus laiko.

BŪK STILINGA ir ŽAVI su AGNI !!!

IKI PASIMATYMO :

S.Žukausko g. 41 – Šiaurės miestelis.

8 619 63001 – INGA – AGNI 🙂

inga@agni.lt

Prekių pirkimo ir grąžinimo taisyklės