APIE AGNI

UAB AGNI – jau 11-us metus dirbanti tik Jums – žavios AGNI Damos. Mūsų Tikslas – pasirūpinti, kad Jūs būtumėt Vienetinės ir Nepakartojamios, ir Taupyti Jūsų brangų laiką. Išsirenkate prekę – apmokate krepšelį ir per 2-3 dieneles – džiaugiatės pirkiniu. Vilnietes kviečiame į svečius S.Žukausko g. 41 – parduotuvę AGNI stilinga apranga Tau!

Visada bet kuriuo metu mums galite skambinti 8 619 63001 ir pasiteirauti tikslesnę informaciją apie turimą prekės dydį!

O pasirinkti tikrai yra iš ko;)!

Pas mus galite įsigyti naujausių aprangos modelių iš Italijos, arba mūsų pačių dizainerių sukurtų vietoje su AGNI ženklu, taip pat atstovaujame Revolution lieknėjimo aprangą ir Konfidence maudymosi kostiumėlius vaikams, su kuriais jie neskęsta ir greitai išmoksta plaukti. Mes nuolat ieškome tokių išskirtinių naujausių technologijų ir dizaino produktų, kurių dažnai nesutiksite. Visa produkcija yra išbandoma asmeniškai ir tik vėliau pateikiama Jums! Tik pas mus alite atrasti 3D lycra pėdkelnių, liekninančios  arranges, eko Tupperware indu, švediškų eko skalbiklių, tobulos kokybės Max Benjamin aromatų namams, daug dovanų idėjų.

Šį sezoną prekiaujame ir COS outlet apranga – tai naujoji mados koncepcija, kuri akcentuoja modernų dizainą, konstrukcijos detales, kokybę ir aukštosios mados filosofiją, kuri prieinama kiekvienam iš mūsų.

Šios kompanijos tikslas – sukurti geriausios kokybės madingus vyriškus bei moteriškus drabužius už geriausią kainą. Šiuo metu galima įsigyti ir vaikams skirtų drabužių bei aksesuarų. COS savo kolekcijose bazinius drabužio elementus papildo klasikinėmis detalėmis, sujungia juos su naujausiomis mados tendencijomis taip pasiekdami geriausią rezultatą. Kolekcijos pristatomos keturis kartus per sezoną, kiekvieną kartą siūlant naujoves ir taip nustebinant savo pirkėją. Kiekviena kolekcijos detalė ir kiekvienas kolekcijos modelis smulkiai apgalvoti ir kruopščiai išbaigti. Dizainas ir parinkti audiniai praktiškai menkai skiriasi nuo prabangiųjų pasaulio ženklų gaminių, tačiau kainos skirtumas akivaizdus. Kiekviena kolekcija papildoma įdomiais aksesuarais, avalyne, apatiniu trikotažu. Kolekcijose gausu šilko, odos, kašmyro vilnos, medvilnės, ir kitų natūralių audinių. Kirpimai nestandartiniai, gausu laisvų drabužių, tinkančių kiekvienam kūno sudėjimui bei nepavaldžių laikui.

Taupydami Jūsų laiką, pasirūpiname ir Jūsų aprangos valymu! Nuo šiol galite atnešti visą aprangą Valymui ir per 2-4 dienas pasirūpinsime jos švara! Priimame Valymui ir Kilimus, Patalynę, atnaujiname pūkų pagalves, pledus, persiųname naujus užvalkalus. Viskas vienoje vietoje – Jums ir dėl Jūsų žavingos damos!

Plačiau apie kainas galite paskaityti čia

Drabužių valymas

Nemokamos STILISTO paslaugos. Parenkame Jums tinkantį drabužėlį pagal Jūsų figūros tipą, patariame, kokiai progai, kaip viską suderinti ir negaišti savo brangaus laiko.

BŪK STILINGA ir ŽAVI su AGNI !!!

IKI PASIMATYMO :

S.Žukausko g. 41 – Šiaurės miestelis.

8 619 63001 – INGA – AGNI 🙂

inga@agni.lt