Taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Jei įsigytos prekės Jums netinka, visada galite jas grąžinti.
Mes įsipareigojame netinkamos kokybės prekę pakeisti tinkamos kokybės preke arba sugrąžinsime už prekę sumokėtus pinigus. Suma, sumokėta už prekių pristatymą, Pirkėjui negrąžinama.
Norint užtikrinti abipusį supratimą ir bendradarbiavimą nurodome sąlygas, kurių privalote laikytis.

Grąžinamos prekės negali būti: naudotos, sugadintos, pažeista pakuotė, be pirkimo dokumento, ne pilnos komplektacijos, praradę prekinę išvaizdą, pinigų grąžinimo tvarka:
Prekes galite grąžinti per 14 d. nuo įsigijimo datos. Prieš grąžinimą turite mus informuoti el. paštu – inga@agni.lt. Jei Jūsų grąžinama prekė atitinka visas grąžinimo taisykles, pervesime Jūsų sumokėtus pinigus per 14 darbo dienų. Jei buvo pažeistos grąžinimo taisyklės, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ir atsiėmimo tarsimės individualiai.

Negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti:
2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ 17 punkte.

Asmens duomenų kaupimas

Kiekvienas vartotojas, registruodamasis mūsų tinklalapyje, pateikia duomenis, kurie yra būtini užsakymui įvykdyti:
Vardas Pavardė
Adresas, pašto kodas
Telefono numeris
El. pašto adresas

Šie duomenys yra būtini tinkamai įvykdyti užsakymus. Šie duomenys gali būti perduodami tik kurjerių tarnyboms tam, kad būtų pristatyta siunta su jūsų užsakytomis prekėmis, kurios buvo įsigytos mūsų parduotuvėje ir saugomi 2 metus.